Tradycja i doświadczenie od 1949 roku

Elektromontaż   Kraków S.A jest jedną z największych firm elektroinstalacyjnych w południowej Polsce działająca na rynku nieprzerwanie od 1949 roku.

Elektromontaż Kraków S.A  powstał w wyniku przekształcenia z przedsiębiorstwa państwowego Elektromontaż nr 1 Kraków. Aktualnie firma działa w Grupie Kapitałowej firmy PROCHEM S.A.

Elektromontaż Kraków S.A specjalizuje się w wykonywaniu instalacji elektrycznych we wszystkich typach obiektów, zarówno budownictwie przemysłowym, użyteczności publicznej, handlowo-usługowym i ogólnym, jak również obiektach związanych z ochroną środowiska, a także infrastruktury energetycznej i drogowej. W celu zapewnienia kompleksowej i rzetelnej obsługi firma dysponuje pomocą na wszystkich etapach realizacji kontraktu. Pomagamy  opracowywać  koncepcję, znaleźć optymalne i najbardziej opłacalne rozwiązania techniczne i ekonomiczne, jak również oferujemy fachowe doradztwo techniczne, dostawę i montaż urządzeń oraz instalacji elektrycznych SN i nn. Ceniąc naszych klientów oferujemy również szkolenie w zakresie obsługi technicznej oraz serwis pogwarancyjny. Realizując każdy z powierzonych nam projektów dbamy o najwyższą jakość wykonywanych usług  przy zachowaniu bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Ponad 60-letnie doświadczenie, własna, wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza,terminowość wykonywanych prac jak również wysoka ich jakość stanowią największe atuty firmy.

Czytaj więcej